AUTO mychak DÍLY

když můžu tak pomůžu

ÚVOD-nabídka-zajímavosti

Nippatrs

nabízíme sortiment ND firmy NIPPARTS : přestěhováno na Nový E shop : www.mychak.tym.czFirma Nipparts byla založena v roce 1982 s cílem prodávat náhradní díly na japonské a korejské vozy. Dnes dodává nejrozsáhlejší sortiment originálních náhradních dílů pro všechny typy těchto vozů jako např. filtry, ložiska, homokinetické klouby a jejich manžety, díly brzd, spojkové sady a jejich komponenty, startéry, alternátory, relé, díly rozdělovače, těsnění motoru atd.Nipparts dodává zboží ze svých skladů v Holandsku a Belgii, kde disponuje zbožím v hodnotě cca 6 mil. Euro, což podporuje jeho rychlou dodávku.

           NIPARTS

Nipparts to je bezkonkurenčně nejširší nabídka originálních náhradních dílů na japonské a korejské vozy. Sortiment Nipparts zahrnuje více než 12 000 položek sortimentu všech běžných mechanických dílů.

Hlavní výhodou náhradních dílů NIPPARTS je to, že se jedná o díly vyráběné přímo v Japonsku, resp. v Jižní Korei firmami, které dodávají do prvovýroby japonským a korejským automobilkám.

sortiment:

Jedná se o alternátory, baterie, brzdové čelisti, brzdové destičky, brzdové hadičky, brzdové kotouče, brzdové válečky, díly řízení, díly zapalování, filtry, hlavní brzdové válce, homokinetické klouby, chladiče, klínové a rozvodové řemeny, ložiskové sady kol, manžety kloubů, motorové díly, motorová těsnění, napínací / vodící kladky, opravné sady brzd. třmenů (prachovky), opravné sady hlavních brzdových válců, palivové pumpy, regulátory napětí, sady kabelů zapalování, spínače a čidla motoru, spojková hydraulika, spojky, startéry, stěrače, světla a blikače, termostaty, tlumiče pérování, víčka chladičů, vodní pumpy, zapalovací a žhavící svíčky.


 


Žádné komentáře
 
auto díly , výfuky , Al kola , pneu , příslušenství , prac.kombinézy (i dětské), dílenské vybavení