AUTO mychak DÍLY

když můžu tak pomůžu

ÚVOD-nabídka-zajímavosti

FLEXO

 Americká společnost Techflex Inc. vyrábí a dodává na český trh produkdy, ve světě známe jako Flexo. Jedná se o barevné, a hlavně ochranné potahy hadic a kabelů. Tento produk vznikl na základě požadavků právě ochrany kabelů a hadic, aby nedocházelo k jejich opotřebení např. prudkou změnou teploty, aby se co nejvíce snížilo riziko náhodného prožíznutí a deformaci otlačením od okolních předmětů apod.
Instalace Příprava Flexa k instalaci Aplikace na kabely/hadice Uzavření Flexa - přilnutí ke kabelům/hadicím

Instalace Flexa je velmi jednoduchá a zvládne jí každý zručnější člověk sám. Způsoby instalace jsou tři. ”Sleeving” - navlékací, ”Wrap” - obalovací, ”SelfWrap” - samoobalovací.
Pri instalaci navlékacího Flexa je nutná demontáž kabelu/hadice, na který se Flexo instaluje, po demontování se jednoduše navlékne na hadici, Flexo se smrští a přilne ke kabelu/hadici a na koncích se zakončí smršťovací bužírkou nebo stahovací páskou (umělohmotnou ve stejné barvě nebo kovovou).
Flexo typu ”Wrap” se dá instalovat na zapojené kabely/hadice. Flexo je podélně ”rozříznuté” a je tedy možné jej rozevřít a obalit kolem hadice. Po jeho aplikaci se buďto sepne zpět pomocí suchého zipu, který je již na Flexu tohoto typu, nebo může být v provedení s podélným lepením a potom je nutné jej slepit pomocí samolepící části, která je také na Flexu připravena.
Nejjednodušší na instalaci je Flexo ”SelfWrap”, které se samosmršťuje okolo kabelů/hadic, je také podélně ”rozříznuté”, ale díky jeho smršťovací schopnosti jej po instalaci není třeba nijak již spojovat. Tento typ Flexa je nejvhodnější pro použití v kancelářském prostředí. (uspořádání kancelářské kabeláže PC apod.)
Na obrázcích je znározněna instalace Flexa typu ”Wrap”.

vzornik barev
 
auto díly , výfuky , Al kola , pneu , příslušenství , prac.kombinézy (i dětské), dílenské vybavení